Bartosz Bronowicki
Dyrektor Kreatywny Mila Pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. – Najbardziej lubię tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta – mówi Bartosz Bronowicki. – W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z mojego salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem.

Na tej solidnej podstawie rozwija się artystyczna osobowość naszego Dyrektora Kreatywnego, która pozwala mu czerpać inspiracje z architektury lub odbywanych podróży. W swojej pracy Bartosz stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.

TERMINY SZKOLEŃ
Instruktorzy Mila Pro

Szymon
Kaczmarzyk
Instruktor Mila Pro

Bartosz
Bronowicki
Dyrektor Kreatywny Mila Pro

Łukasz
Braun
Instruktor Mila Pro

Małgorzata
Talarowska
Instruktorka Mila Pro

Katarzyna
Dyrcz
Instruktorka Mila Pro

Irmina
Długołęcka
Instruktorka Mila Pro

Joanna
Gwiazdowska
Instruktorka Mila Pro

Przemyslaw
Brzozowski
Instruktor Mila Pro

0.0018056511878967sek