Przemysław Brzozowski
Instruktor Mila Pro

Jest fryzjerem z kilkunastoletnim stażem, a jego podróż w tym świecie od początku jest pełna pasji i wyzwań. Chęć poszerzania wiedzy i nieustanna potrzeba rozwoju przygotowały Przemka do rozpoczęcia nowego fryzjerskiego rozdziału, jakim jest edukowanie stylistów.

Przemek to bardzo cierpliwy instruktor, który krok po kroku uczy nowych technik i udziela wskazówek, jak postępować nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Zdobywał doświadczenie pracując w renomowanych salonach we Wrocławiu i Łodzi oraz uczestnicząc w licznych szkolenia w Polsce i za granicą, w tym w prestiżowej Sasson Academy.

W swojej pracy skupia się na klasycznych formach i kolorach, ale lubi też eksperymentować i wprowadzać do fryzur awangardowe elementy. Ponad wszystko stawia na dokładność – zarówno podczas tworzenia fryzur, jak i w przekazywaniu wiedzy. Jako instruktor Mila Pro dąży do tego, aby jego szkolenia inspirowały do eksploracji świata fryzjerstwa, dzięki czemu styliści będą wchodzić na nowe poziomy, zbliżające do doskonałości.

TERMINY SZKOLEŃ
Instruktorzy Mila Pro

Szymon
Kaczmarzyk
Instruktor Mila Pro

Bartosz
Bronowicki
Dyrektor Kreatywny Mila Pro

Łukasz
Braun
Instruktor Mila Pro

Małgorzata
Talarowska
Instruktorka Mila Pro

Katarzyna
Dyrcz
Instruktorka Mila Pro

Irmina
Długołęcka
Instruktorka Mila Pro

Joanna
Gwiazdowska
Instruktorka Mila Pro

Przemyslaw
Brzozowski
Instruktor Mila Pro

0.0013711810112sek