Respecting individuality
Jesteśmy polską marką fryzjerska, która może poszczycić się bogatym europejskim doświadczeniem w produkcji specjalistycznych kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji. Tworzymy zespół specjalistów, który bazując na 20-letniej obecności w branży, wyznacza sobie śmiałe cele i stawia na dynamiczny rozwój.
Greatest
european experience
IN ONE BRAND
Badamy potrzeby i preferencje fryzjerów, w efekcie czego dajemy im narzędzia do pracy i wiedzę wspartą doświadczeniem. Umożliwiamy im w ten sposób swobodę działania, która sprawia, że mogą wykonywać swój zawód tak, jak tego pragną.
Polska marka
z europejskim
doświadczeniem
Autorskie,
profesjonalne
kosmetyki
fryzjerskie
Pionierskie
rozwiązania
szkoleniowe
20-letnie
doświadczenie
w branży
Misja

Pragniemy rozbudzać kreatywność, inspirować i przenosić fryzjerstwo w zupełnie nowy wymiar. Stawiamy na dynamiczny rozwój, wprowadzając na rynek produkty, oparte o nowatorskie technologie i eko rozwiązania. Ukierunkowujemy działania na świadomych fryzjerów i doceniamy ich profesjonalizm. Oferując im swoją wiedzę i doświadczenie, dążymy do tego, aby przyszłość była kierunkiem, w którym będą podążać.

Podchodzimy
do życia z pasją
nie boimy się wyzwań
Rozwój zawodowy i zdobywanie wiedzy są fundamentami sukcesu. Dbamy, aby styliści współpracujący z marką mieli najlepszy warsztat i doskonalili swoje umiejętności.
Zespół naszych Instruktorów każdego roku przeprowadza około 500 szkoleń z zakresu koloryzacji, strzyżeń oraz pielęgnacji, co bezpośrednio wpływa zarówno na zacieśnianie zawodowych więzi, jak i pogłębienia fryzjerskiej wiedzy.
Dążymy do tego, by dawać stylistom jak najwięcej możliwości edukacyjnych, dlatego stworzyliśmy platformę ze szkoleniami on-line pod nazwą Akademia Rozwoju. Jest ona miejscem inspiracji, łączącym w sobie pasję do fryzjerstwa z chęcią dzielenia się wiedzą. Akademia skupia społeczność stylistów, którzy podnoszą swoje zawodowe kwalifikacje, zgodnie z własnymi potrzebami, w dowolnym miejscu i czasie.
0.00085285107294718sek