Efekt tafli wody na włosach

Efekt tafli wody na włosach
Przełomowa pielęgnacja, która zapewnia hipnotyzujący efekt w 20 sekund!

Woda lamelarna to innowacyjny produkt nadający włosom intensywny połysk i jedwabistą gładkość w ekspresowym tempie. Natychmiast po zabiegu, włosy są lśniące, miękkie w dotyku, nie puszą się oraz łatwo się rozczesują i układają.

Lamellar Water spełnia marzenia kobiet o pięknych i pełnych blasku włosach, bez konieczności przedłużania wizyty w salonie fryzjerskim.

Na tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne należy poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Z wodą lamelarną czas skracamy do 20 sekund! Wydaje się niemożliwe, ale efekty mówią wszystko! Sprawdź, jak działa IQ Care!

Składniki aktywne

KOMPLEKS PROTEIN
ROŚLINNYCH

Hydrolizowane proteiny pszenicy odpowiadają za wypełnienie mikrouszkodzeń w strukturze włosa. Odbudowują i regenerują pasma, które zyskują większą odporność na uszkodzenia. Proteiny przyczyniają się do pęcznienia łodygi włosa, aby zatrzymać wilgoć i zwiększyć objętość. Na powierzchni włosa tworzą film ochronny, co nadaje pasmom blask i jedwabistą gładkość.


INULINA

To polimer fruktozy i glukozy pozyskiwany najczęściej z korzenia cykorii. Jest prebiotykiem, który reguluje mikroflorę bakteryjną skóry głowy, dzięki czemu włosy utrzymują dobrą kondycję. Należy do grupy humektantów, czyli higroskopijnych substancji nawilżających, wykazujących zdolność do wiązania się z cząsteczkami wody i magazynowania jej we włosach. Dzięki nim włosy są lśniące, gładkie i sypkie.


EKSTRAKT Z CZARNUSZKI

W nasionach tej rośliny znajduje się wiele cennych składników: witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe, olejki eteryczne. Ma właściwości wzmacniające oraz nawilżające. Sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku i odżywione na całej długości

Lamellar Technology IQ Care

Formuła oparta o Technologię Lamelarną IQ redukuje nierówności, poprzez precyzyjne wnikanie składników aktywnych dokładnie w te miejsca, które wymagają głębokiej odbudowy i nawilżenia.

Płynna, lekka konsystencja sprawia, ze produkt natychmiast przenika przez osłonkę włosa. Receptura łączy w sobie glikol z substancjami nawilżającymi, proteinami i aminokwasami. Glikol jest nośnikiem składników aktywnych i ułatwia ich wnikanie w strukturę włosa, a na jego powierzchni tworzy warstwę warstwę okluzyjną. błyskawicznie otulając pasma, bez obciążenia.

Sposób użycia

Lamellar Water nakłada się bezpośrednio po umyciu włosów szamponem. Wystarczy rozprowadzić ją na długości i końcach zygzakowanym ruchem, odczekać 10-20 sekund i spłukać. Dzięki delikatnej konsystencji preparatu spłukuje się go bardzo szybko, a włosy są lekkie, łatwo się rozczesują i perfekcyjnie układają.

0.0008275826772054sek