Piękno w każdym
odcieniu
Twórz bez ograniczeń
Z farbami milaton

Profesjonalna koloryzacja Milaton to narzędzie do kreowania piękna. Odkryj jej potencjał i wyróżnij się wśród fryzjerów.

Wielozadaniowa koloryzacja Milaton

Zaprojektowana została z myślą o ułatwieniu fryzjerom procesów tworzenia pięknych i trwałych odcieni. Bogata paleta kolorów daje nieograniczone możliwości i zapewnia wszytsko to, czego potrzebują styliści w codziennej pracy.

Mikropigmenty

Znajdujące się w farbie mikropigmenty wnikają w głąb włosa przy wykorzystaniu niewielkiej ilości amoniaku. Ta specjalnie opracowana receptura chroni włos podczas koloryzacji i nadaje im wyjątkowy, głęboki odcień oraz żywe refleksy. Uzyskany kolor cechuje się długotrwałością oraz wyjątkową intensywnością, niespotykaną przy stosowaniu tradycyjnych metod koloryzacji.

siedem
Grup odcieni
KOLORYZACJA
Permanentna
To rozwiązanie dla osób decydujących się na zmianę koloru lub oczekujących pełnego pokrycia siwych włosów. Pigmenty wnikają głęboko w strukturę włosa całkowicie zmieniając jego kolor. Koloryzacja jest trwała, a włosy odzyskują blask i pozostają lśniące przez długi czas. Koloryzacja permanentna daje również możliwość pogłębienia naturalnego koloru włosów za pomocą pigmentów kosmetycznych zawartych w farbie. Nałożona farba nie rozjaśnia włosów, lecz podkreśla ich kolor, dodając głębi. Do tej koloryzacji zwanej ton w ton używamy farb Milaton w połączeniu z oksydantem 3%.
KOLORYZACJA
Półpermanentna
Delikatny zabieg, który odświeża kolor włosów na ich długości i końcach, atakże odżywia i nadaje intensywny blask. To bezpieczne rozwiązanie, ponieważ pigment nie wnika głęboko w strukturę włosa, tylko osadza się na jego powierzchni. W tym przypadku farbę Milaton łączymy z oksydantem Milaqua 1,9% który jest oksydantem o niskim stężeniu nadtlenków. Taka koloryzacja sprawia, że kolor włosów nabiera subtelnego charakteru.
Składniki aktywne
Olejek jojoba

Zmiękcza i nawilża włosy, przywracając im elastyczność i sprężystość. Ponadto kondycjonuje włosy, zapobiegając przy tym rozdwajaniu końcówek.

Wosk pszczeli

Nawilża, odżywia i wzmacnia strukturę włosa. Dzięki niemu włosy stają się jedwabiście gładkie i błyszczące, odzyskują swoją naturalną lekkość i puszystość.

Dziewanna wielokwiatowa

Jej kwiat bogaty jest w olejki eteryczne, flawonoidy i antyoksydanty. Posiada właściwości kojące skórę głowy. Wzmacnia włosy, sprawiając, że stają się zdrowsze i błyszczące.

Farby Milton przeznaczone są do łączenia z Oksydantami Milaqua, które występują w stężeniach: 1,9%, 3%, 6%, 9%, 12%
Skuteczna walka z siwizną

Farby Milaton Professional idealnie pokrywają do 100% nawet najbardziej urporczywą siwinę, dzięki specjalnie stworzonym dwóm naturalnym seriom:

Natury o klasycznych odcieniach do łączenia z oksydantem Milaqua 6% lub 9% w proporcji 1:1

Supernatury o zdefiniowanych połyskujących odcieniach dla perfekcyjnego pokrycia nawet najbardziej opornych siwych włosów dołączenia z oksydantem Milaqua Professional o stężeniu 9% w proporcji 1:1. Super natury można łączyć z pozostałymi odcieniami z palety Milaton

Superblondy

To odcienie, które perfekcyjnie sprawdzają się w rozjaśnianiu naturalnych włosów o maksymalnie 4-5 poziomów.

Zalecane jest nakładanie mieszanki na włosy na bazowym poziomie 7. lub 8.

Serię Superblond mieszamy w proporcji 1:2 tylko z oksydantem Mialaqua Professional 9% lub 12%.

Koloryzacja Milaton - Szkolenia

Szkolenia stacjonarne

Szkolenia na różnych poziomach zaawansowania

SPRAWDŹ

Akademia Rozwoju

Platforma edukacyjna ze szkoleniami online

SPRAWDŹ

0.00075876712799072sek