Napisali o Nas

Gala

05-2021

Pierwsza pomoc

Regenerujące mleczko SOS Nutrition z ekologicznej serii do włosów Be Eco marki Mila Pro to remedium na puszenie i szorstkość. Jego recepturę stworzono w oparciu o zasady PEH balance.

Party

05-2021

Strefa luksusu must have

Marzą ci się mocno błyszczące włosy? Wypróbuj szampon Water Shine Be Eco. Ma w składzie wodę różaną oraz olejki makadamia i z owoców dzikiej róży.

Twój Styl

05-2021

Świadoma pielęgnacja włosów

Be Eco tospecjalistyczne, przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji włosów stworzone na bazie składników pochodzenia naturalnego.

Glamour

06-2021

Naturalnie zdrowe włosy

Taki efekt zapewnia świadoma pielęgnacja z kosmetykami z serii Be Eco! Profesjonalna marka fryzjerska Mila Pro stworzyła specjalistyczne eko produkty.

Twój Styl

06-2021

Stylowy koszyk

Wiele mówiąca nazwa marki profesjonalnych kosmetyków do włosów. są w niej try linie: regenerująca, nawilżająca oraz oczyszczająca, która również zwiększa objętość włosów.

Glamour

07-2021

Mieć pecHa to szczęście

Balans pomiędzy proteinami, emolientami a humektantami to wszystko, czego potrzebują do szczęścia przesuszone włosy. Takiego pecHa to można mieć!

Zwierciadło

07-2021

Recepta na suche włosy?

Zna ją marka fryzjerska Mila Pro. Water Shine to ich nawilżająca linia serii specjalistycznych kosmetyków BE ECO, opartych na zasadach PEH BALANCE.

Zwierciadło

08-2021

W zgodzie z naturą

Kosmetyki BE ECO to prawdziwa rewolucja w świecie świadomej pielęgnacji włosów. Mila Pro, jako pierwsza profesjonalna marka fryzjerska, wprowadziła ekoprodukty oparte na równowadze PEH.