Napisali o Nas

ELLE

2022-08

Koloryzacja w 10 minut

IQ Color to nowatorskie, wegańskie produkty zapewniające naturalny efekt, połysk i doskonale pokrycie nawet najbardziej uporczywych siwych włosów w 10 minut.

Glamour

2022-07

Koloryzacja w 10 minut

IQ Color to rewolucja w świecie koloryzacji włosów! Dzięki innowacyjnym produktom od Mila Professional wizytę w salonie fryzjerskim skracamy o połowę.

Twój Styl

2022-06

Koloryzacja w 10 minut?

To możliwe! Mila Professional, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych i zmagających się z brakiem czasu kobiet, stworzyła innowacyjny system permanentnej koloryzacji IQ color.

Zwierciadło

2022-06

IQ Color Koloryzacja w 10 minut

IQ Color to rewolucja w świecie koloryzacji włosów! Dzięki innowacyjnym produktom od Mila Professional wizytę w salonie fryzjerskim skracamy o połowę.

Gala

2021-10

W stronę natury

Taki zwrot ma sens tylko wtedy, gdy zakłada konsekwencję. I właśnie taką drogę obrała marka Mila Pro. 

Zwierciadło

2021-08

W zgodzie z naturą

Kosmetyki BE ECO to prawdziwa rewolucja w świecie świadomej pielęgnacji włosów. Mila Pro, jako pierwsza profesjonalna marka fryzjerska, wprowadziła ekoprodukty oparte na równowadze PEH.

Glamour

2021-07

Mieć pecHa to szczęście

Balans pomiędzy proteinami, emolientami a humektantami to wszystko, czego potrzebują do szczęścia przesuszone włosy. Takiego pecHa to można mieć!

Zwierciadło

2021-07

Recepta na suche włosy?

Zna ją marka fryzjerska Mila Pro. Water Shine to ich nawilżająca linia serii specjalistycznych kosmetyków BE ECO, opartych na zasadach PEH BALANCE.

Glamour

2021-06

Naturalnie zdrowe włosy

Taki efekt zapewnia świadoma pielęgnacja z kosmetykami z serii Be Eco! Profesjonalna marka fryzjerska Mila Pro stworzyła specjalistyczne eko produkty.

Twój Styl

2021-06

Stylowy koszyk

Wiele mówiąca nazwa marki profesjonalnych kosmetyków do włosów. są w niej try linie: regenerująca, nawilżająca oraz oczyszczająca, która również zwiększa objętość włosów.

Gala

2021-05

Pierwsza pomoc

Regenerujące mleczko SOS Nutrition z ekologicznej serii do włosów Be Eco marki Mila Pro to remedium na puszenie i szorstkość. Jego recepturę stworzono w oparciu o zasady PEH balance.

Party

2021-05

Strefa luksusu must have

Marzą ci się mocno błyszczące włosy? Wypróbuj szampon Water Shine Be Eco. Ma w składzie wodę różaną oraz olejki makadamia i z owoców dzikiej róży.

Twój Styl

2021-05

Świadoma pielęgnacja włosów

Be Eco tospecjalistyczne, przyjazne środowisku kosmetyki do pielęgnacji włosów stworzone na bazie składników pochodzenia naturalnego.

Elle

2021-05

Włosy piękne z natury

Czas na eco rewolucję w świecie świadomej pielęgnacji włosów! Profesjonalna marka fryzjerska Mila Pro przedstawia Be Eco - nową serię ekologicznych kosmetyków inspirowanych naturą.

Elle

2021-05

Be Eco Pure Volue

Poznajcie szampon Be Eco Pure Volue, który dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, zwiększa objętość i unosi włosy u nasady.

0.00089428424835205sek