Oksydant Milaqua 3%


Profesjonalna emulsja utleniająca w kremie. Przeznaczona do zabiegów farbowania i rozjaśniania włosów. Stabilizuje kolor i nie przesusza włosów. Zapewnia nie tylko trwały i intensywny kolor, ale także odpowiednie nawilżenie i odżywienie włosów. Produkt idealny zarówno do farbowania, jak i do rozjaśniania włosów. Stężenie 3% odpowiada 10 vol.

125/1000 mlZawarte w formule produktu składniki aktywne dbają o dobrą kondycję włosów i chronią przed uszkodzeniami podczas zabiegów fryzjerskich:

Gliceryna – intensywnie nawilża i zapobiega przesuszaniu się włosów na długości i końcach.

Proteiny ryżu — wzmacniają, nawilżają, rewitalizują i odżywiają włosy. Nadają elastyczność i wygładzenie.

Oksydant należy mieszać w niemetalowej miseczce. Oksydant dodajemy w drugiej kolejności - po farbie lub rozjaśniaczu i wymieszać pędzelkiem. UWAGA! Stosować rękawice ochronne. Zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.

Ingredients: Aqua, Cetearyl Alcohol, Hydrogen Peroxide, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Rice Protein, Glycerin, Etidronic Acid, Dimethicone, Oxyquinoline Sulfate, Phosphoric Acid, Tetrasodium EDTA.
Top produkty

IQ Color Farba

IQ Color Primer

Rozjaśniacz Mila PLEX