Gala 20 lat Mila Pro [relacja z pokazu]


12 listopada 2023 roku stał się dniem, który zapadnie w pamięć wielu osób związanych z branżą fryzjerską na długo. Marka mila Professional zaznaczyła dwie dekady obecności na rynku, jubileuszową galą, która zgromadziła fryzjerów z całej polski, tworząc niepowtarzalne święto pełne wspomnień, twórczej energii i radości.
"Przygotowując się do tego wyjątkowego wieczoru, czułem się jakbym lawirował pomiędzy snem a jawą. Na początku mojej przygo­dy z Mila Pro marzyłem, aby w przyszłości tworzyć produkty fryzjerskie, organizować wielkie eventy oraz spotykać się z fryzjerami w Polsce i zagranicą. Wszystko to dzieje się teraz naprawdę i jestem niesamowicie szczęśliwy, że to Wy drodzy fryzjerzy jesteście częścią naszego sukcesu. Mogę śmiało powiedzieć, że wszyscy tu zgormadzeni stanowimy fundament tej marki" – mówił podczas rozpoczęcia gali Bartosz Bronowicki Dyrektor Artystyczny Mila Pro.

 

Urodzinowe spotkanie odbyło się w pięknym, czterogwiazdkowym hotelu Q HOTEL PLUS we Wrocławskich Bielanach. Było pełne niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Bartosz Bronowicki wraz z zespołem Instruktorów Mila Pro zabrali publiczność w emocjonującą podróż w czasie i zapowiedzieli piękną przyszłość marki, prezentując kreatywne i oryginalne kolekcje. Gala Jubileuszowa to 5 fascynujących części spektaklu wprowadzającego w świat fryzjerskich inspiracji.

 

Zapraszamy na fotorelację z pokazu.

 

KOLEKCJA  „FUTURISTICA” 

 

W pierwszym bloku jubileuszowej Gali zaprezentowana została kolekcja „Futuristica” – zbiór niezwykle oryginalnych, kreatywnych i pięknych konstrukcji fryzur, które stanowią manifest artystycznych wizji instruktorów. To niezwykłe dzieła sztuki przekraczają granice klasycznego fryzjerstwa, ukazujące, że zawód ten to nie tylko precyzyjne cięcia i koloryzacje, lecz przede wszystkim sztuka tworzenia inspirujących dzieł. 


Instruktorzy Mila Professional odeszli od schematów, co podkreśliło, że fryzjer może być nie tylko rzemieślnikiem, ale również artystą. Ich kreacje to prawdziwe dzieła, które inspirują do działania w sposób nieszablonowy.

 

  


  

BARBER SHOW

 

W drugim bloku, światło reflektorów skierowano na trzech niekwestionowanych mistrzów w sztuce strzyżenia męskiego: Łukasza Brauna, Szymona Kaczmarzyka i Bartosza Bronowickiego. Ci utalentowani fryzjerzy z pasją zaprezentowali na żywo techniki strzyżeń, omawiając każdą krok po kroku.

 

Łukasz Braun przygotował specjalny pokaz, który wywołał niemałe zaskoczenie wśród obecnych. Oprócz nowatorskich technik strzyżenia zaprezentował sztukę pielęgnacji włosów ogniem. To niezwykłe podejście ukazało, że Instruktorzy Mila Professional nie boją się eksperymentować i wprowadzać do branży nowych, innowacyjnych pomysłów, jednocześnie inspirując innych do poszukiwania śmiałych rozwiązań w dziedzinie męskich fryzur. 


Spektakularna transformacja nie ograniczała się jedynie do fryzur, ale obejmowała również modeli biorących udział w pokazie. W zaskakującym splocie wydarzeń, modele po zakończeniu prezentacji fryzur zmienili się w utalentowanych tancerzy. Na scenie rozegrał się porywający świetlny pokaz taneczny, który wzbudził zachwyt i aplauz zgromadzonej publiczności.


  

ZŁOTE CHWILE

 

W kolejnej, niezwykle refleksyjnej części jubileuszowej Gali, uczestnicy przenieśli się w świat wspomnień i wzruszeń. Założyciel marki Waldemar Kotecki, Brand Manager Karolina Kawczyńska oraz Dyrektor artystyczny Bartosz Bronowicki dzielili się najpiękniejszymi chwilami, które stworzyły historię Mila Pro. To była podróż przez dwie dekady pełne wyzwań, ciężkiej pracy i sukcesów. W atmosferze wspomnień frzyjerzy mieli również okazję obejrzeć film, który ukazywał kluczowe momenty z życia marki. Ta część wieczoru była podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju Mila Pro.


"Główną rolę w filmie odegrali ludzie, który wspólne tę markę tworzą! To specjaliści w różnych dziedzinach: marketingu, fryzjerstwa, tworzenia produktów. Nasz perfekcyjnie zgrany zespół, który każdego dnia robi wszystko aby udoskonalać markę. Bez nich nie byłoby nas tu gdzie jesteśmy dziś. Dziękuję Wam za to, że jesteście i za to jacy jesteście!" – mówiła Karolina Kawczyńska Brand Manager Mila Pro

 


KOLEKCJA PRZEBUDZENIE

 

Czwarta część to ekscytująca prezentacja jubileuszowej kolekcji fryzur „Przebudzenie”, stanowiąca o kunszcie fryzjerskim Instruk­torów. Zaprezentowali oni starannie wykonane prace, przybliżając zgromadzonym na sali tajniki swojego warsztatu oraz wyjaśniając, jak stworzyli poszczególne fryzury.

 

Był to nie tylko fascynujący pokaz umiejętności, ale także wyjątkowa lekcja dla obecnych na Gali fryzjerów. Warto podkreślić , że instruktorzy Mila Pro zapowiedzieli cykl specjalnych szkoleń. W najbliższej przyszłości chcą podzielić się swoją wiedzą, ucząc jak krok po kroku tworzyć tak spektakularne koloryzacje i strzyżenia, jak zaprezentowali publiczności.


  


FRYZJERSTWO I MODA

 

Ostatnia część tego fryzjerskiego spektaklu była prawdziwą niespodzianką dla gości. Na ekranie pojawił się film ukazujący wspólną drogę Mila Pro i Mariusz Przybylskiego – jednego z najpopularniejszych projektantów w Polsce. Choć wielu gości wiedziało o ich bliskiej współpracy nikt nie przypuszczał, że Przybylski osobiście pojawi się na scenie. A jeszcze bardziej zaskakujące było to, że projektant zainaugurował spektakularny pokaz mody na żywo, prezentujący jego najnowszą kolekcję NIGHT RIDER.

 

Nie zabrakło emocji, gdy projektant składał życzenia i podzię­kowania dla Mila Pro za owocną współpracę. Fryzury modelek prezentujących kolekcję zostały oczywiście stworzone przez instruktorów Mila Pro, co stanowiło niezapomniane zakończenie tego niezwykłego pokazu.


Po pokazie wszyscy spotkali się na uroczystej kolacji, a następnie na znakomitym koncercie jednego z frontmanów orkiestry Męskiego Grania 2023, który porwał wszystkich swoim energetycznym występem. Impreza taneczna, która nastąpiła po koncercie, była doskonałym zwieńczeniem jubileuszowej Gali i trwała do samego rana.

@mila.professional0.00088793436686198sek