Be ART - stylizacja, która pielęgnuje


Bądź artystą, bądź stylistą.

Be Art – nowa linia kosmetyków do stylizacji Mila

Professional

Zdrowe, lśniące i mocne włosy – taki cel, oprócz maksymalnego utrwalenia, przyświecał specjalistom tworzącym receptury kosmetyków do stylizacji z linii Be ART. Dzięki odpowiedniemu połączeniu składników, użyciu zmysłowych zapachów stworzyliśmy produkty, które spełniają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
 
Cechą charakterystyczną kosmetyków wykreowanych w ramach nowego stylingu Be ART jest ich wyjątkowa formuła. Starannie wyselekcjonowane składniki pomagają nie tylko ułożyć i utrwalić fryzurę, ale także pielęgnują włosy. Dopasowanie konkretnego produktu do indywidualnych potrzeb klienta sprawia, że stylista może w szybki sposób uzyskać zachwycający efekt końcowy. Każdy kosmetyk ma określone zadanie a wszystkie łączy wysoka jakość i odżywcza moc składników.

 POZNAJ PRODUKTY Be ART

W Mila Professional tworzymy nową jakość fryzjerstwa i chcemy, by było ono połączeniem sztuki w różnych wymiarach. A sztuka to ludzie. To dlatego tak chętnie współpracujemy z artystami, którzy mają pasję, dążą do wyznaczonego sobie celu i są profesjonalistami w swoim fachu.
To właśnie dlatego, w związku z premierą nowej linii kosmetyków Be ART, nawiązaliśmy współpracę z jednym z najzdolniejszych polskich projektantów mody - Mariuszem Przybylskim. Tworzy on wyjątkowe stroje dla największych gwiazd w Polsce i za granicą a na jego kolejne kolekcje czekają wszyscy miłośnicy mody. Owocem tej współpracy jest unikalny T-shirt zaprojektowany przez Mariusza Przybylskiego specjalnie dla Mila Pro.


Efektem współpracy z Mariuszem Przybylskim jest również sesja zdjęciowa promująca premierę nowej linii Be ART


Stroje: Mariusz Przybylski
Fryzury: Bartosz Bronowicki i Instruktorzy marki Mila Pro
Foto: Marcin Szpak
Make-up: Dorota Golińska
Stylizacja: Kamila Picz@mila.professional0.0027538180351257sek