Czas na IQ Color!


10-minutowa koloryzacja brzmi jak marzenie? Marka Mila Professional zadbała o to, by stało się rzeczywistością, wprowadzając na rynek 3-etapowy system ekspresowej koloryzacji IQ Color. Wszystko po to, by skrócić czas wykonywania usług w salonach fryzjerskich oraz podarować fryzjerom i ich klientom prezent w postaci zaoszczędzonego czasu.


Przyszłość koloryzacji

Nowoczesna koloryzacja IQ Color  to idealne rozwiązanie dla fryzjerów, którzy chcą efektywnie wykorzystywać czas, rozwijać swój biznes i osiągać sukces. Dzięki wdrożeniu tej innowacyjnej usługi w swoich salonach mogą w tym samym czasie wykonać więcej koloryzacji, co przełoży się na zwiększenie dochodu, a tym samym w 100% spełnią potrzeby Klientów, którzy oczekują szybkich i olśniewających efektów.

 

IQ to koloryzacja permanentna, przeznaczona do włosów na poziomie jasności od 2. do 9., która zapewnia naturalny efekt, doskonałe krycie siwizny oraz trwały i intensywny kolor. Do dyspozycji jest 15 klasycznych odcieni zainspirowanych naturą, podzielonych na 5 grup kolorystycznych: brązy, natury, odcienie złota, czerwienie i popiele. Paleta stanowi bazę, która daje fryzjerom wiele możliwość tworzenia zjawiskowych koloryzacji i pozwala na dopasowanie oferowanych usług  do wymagań większości Klientów.


 

Lamellar Technology IQ 


System IQ Color stworzony został w oparciu o przełomową w koloryzacji włosów Inteligentną Technologię Lamelarną Najnowsze osiągnięcia technologiczne, w połączeniu z doświadczeniem na rynku profesjonalnych farb do włosów, pozwoliły na zaprojektowanie produktów, których formuły, wpływają na przyspieszenie procesu koloryzacji. Pigmenty zawarte w farbach IQ Color precyzyjnie i w ekspresowym tempie przenikają w wewnętrzne warstwy włosa, osadzając się w głębi jego kory. Emulgatory natomiast, poprawiają dyspersję, czyli rozproszenie pigmentów, co również wpływa na znaczne skrócenie czasu wykonywania usługi. Rezultatem jest intensywny, długotrwały i równomierny od nasady aż po same końce kolor oraz elastyczne i lśniące włosy.

 

Korzyści z szybkiej koloryzacji


IQ Color to znak rewolucyjnych zmian, które istotnie wpłyną na efektywne zarządzanie salonem, a tym samym na dynamiczny rozwój i zwiększone dochody. Ekspresowa koloryzacja trafia w potrzeby nowoczesnych fryzjerów, którzy mogą zaoferować swoim Klientom zupełnie nową jakość usług, zapewniając jednocześnie doskonałe rezultaty. Dzięki IQ Color będą w stanie wykonać pełna usługę koloryzacji dwa razy szybciej i przyjąć dwa razy więcej Klientów, a czas oczekiwania na wizytę będzie zdecydowanie krótszy. Co więcej, styliści bez problemu będą mogli łączyć usługi koloryzacji i pielęgnacji, bez konieczności przedłużania wizyty w salonie. @mila.professional0.0034359693527222sek