Jubileuszowa Gala 20 lat Mila Professional


"Mila Professional to przede wszystkim piękna historia zrodzona
z pasji, chęci rozwoju, doświadczenia i … miłości."

Waldemar Kotecki

Założyciel Marki 
Rok 2023 jest wyjątkowy dla Mila Professional, ponieważ marka obchodzi swoje 20-lecie. Te dwie dekady pełne wyzwań, ciężkiej pracy i sukcesów uczcimy wyjątkową, Jubileuszową Galą oraz limitowaną kolekcją złotych sprzętów.

Zapraszamy Was na emocjonującą podróż z Mila Pro. Świętujmy razem i współtwórzmy niezapomniane chwile pod hasłem LOVING BEAUTY, RESPECTING INDIVIDUALITY.


Bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są u Doradców Fale Loki Koki.


Kiedy odbędzie się Gala? 12 listopada 2023 roku

Gdzie się spotykamy? W Q Hotel Plus**** na Wrocławskich Bielanach. Jest to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt otwarty w roku 2022, który jest idealną przestrzenią eventową. Zlokalizowany jest w pobliżu węzła komunikacyjnego, a dotarcie do centrum Wrocławia zajmuje około 15 minut. Szczegóły tutaj  

Co zaplanowaliśmy dla naszych Gości ? Program, który jest gwarancją niezapomnianej zabawy i dużej dawki fryzjerskich inspiracji.  • Pokaz Fryzjerski złożony z 4 bloków tematycznych: to prawdziwa uczta dla oczu i wyobraźni. Instruktorzy Mila Pro zaprezentują najnowsze trendy i techniki w ramach czterech różnorodnych tematycznych bloków.
  • Jubileuszowa, Uroczysta Kolacja: Czas na chwilę wytchnienia i celebrację. Podczas kolacji będziemy celebrować 20-te urodziny Mila Professional w eleganckiej i jubileuszowej atmosferze.
  • Koncert Gwiazdy Wieczoru - znakomity wokalista o jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce, frontman tegorocznej edycji Męskiego Grania poprowadzi nas przez muzyczną podróż. Jego występy na scenie zawsze wzbudzają ogromne emocje, więc szykujcie się na niezapomniane muzyczne przeżycie!
  • Impreza Nocna z DJ-em: Po koncercie nie kończymy zabawy! Impreza nocna z DJ-em zaplanowana jest do białego rana.


Dla każdego uczestnika Jubileuszowej Gali przygotowaliśmy wyjątkowy prezent. Każdy Gość otrzyma przedpremierowo sprzęt z jubileuszowej limitowanej edycji specjalnej – BEZPRZEWODOWĄ PROSTOWNICĘ w kolorze złotym o wartości 599 zł brutto. Jest to sprzęt wyjątkowy nie tylko ze względu na kolor ale i robiące wrażenie parametry.

 


Nie zwlekaj! Liczba biletów jest ograniczona.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Fale Loki Koki 

 

 Szczegóły dostępne tutaj -> Pobierz informator

 
@mila.professional0.00086558262507121sek