Koloryzacje permanentne i półpermanentne

Farby Milaton można określić mianem wielofunkcyjnych. Przy ich użyciu możliwe jest wykonanie zarówno koloryzacji permanentnych, jak i półpermanentnych, co pozwala na osiąganie wymarzonych efektów koloryzacji. Produkty sprawdzają się w każdych okolicznościach i zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających stylistów i ich klientów.

Koloryzacja półpermanentna jest idealna dla osób, które uwielbiają naturalny wygląd. Jest delikatny zabiegiem, który odświeża kolor włosów na ich długości i końcach, a także odżywia i nadaje intensywny blask. To bezpieczne rozwiązanie, ponieważ pigment nie wnika głęboko w strukturę włosa, tylko osadza się na jego powierzchni. W tym przypadku farbę Milaton łączymy z oksydantem Milaqua 1,9% który jest oksydantem o niskim stężeniu nadtlenków. Taka koloryzacja sprawia, że kolor włosów nabiera nowego, subtelnego charakteru a kosmyki, które są zniszczone poprzednimi  koloryzacjami lub zabiegami odpoczywają i odzyskują witalność.

Koloryzacja permanentna to rozwiązanie dla osób decydujących się na zmianę koloru lub oczekujących pełnego pokrycia siwych włosów. Pigmenty wnikają głęboko w strukturę włosa całkowicie zmieniając jego kolor. Koloryzacja jest trwała, a włosy odzyskują blask i pozostają lśniące przez długi czas. Koloryzacja permanentna daje również możliwość pogłębienia naturalnego koloru włosów za pomocą pigmentów kosmetycznych zawartych w farbie. Nałożona farba nie rozjaśnia włosów, lecz podkreśla ich kolor, dodając głębi. Do tej koloryzacji zwanej ton w ton używamy farb Milaton w połączeniu z oksydantem 3%.

Koloryzacje farbami Milaton nie tylko odmieniają wygląd, ale dzięki zawartych w nich składnikach aktywnych pozostawiają włosy w dobrej kondycji. Wosk pszczeli nawilża, odżywia i wzmacnia strukturę włosa. Dzięki niemu włosy stają się jedwabiście gładkie i błyszczące, odzyskują swoją naturalną lekkość i puszystość. Olejek jojoba zmiękcza i nawilża włosy, przywracając im elastyczność i sprężystość. Ponadto kondycjonuje włosy, zapobiegając przy tym rozdwajaniu końcówek. Kwiat dziewanny wielokwiatowej jest bogaty jest w olejki eteryczne, flawonoidy i antyoksydanty. Posiada właściwości kojące skórę głowy. Wzmacnia włosy, sprawiając, że stają się zdrowsze i błyszczące.

By klientki dłużej cieszyły się pięknymi efektami koloryzacji  warto przygotować włosy do zabiegu. Przed koloryzacją polecamy zastosowanie szamponu oczyszczającego Pre-Treatment Mila Professional. To produkt bogaty m.in. w olej z pestek winogron oraz witaminę E. Olej wzmacnia cebulki włosów, a witamina E zwalcza wolne rodniki i pomoże przeniknąć składnikom odżywczym do skóry głowy. Po wykonanym zabiegu warto użyć balsamu zakwaszającego Post-Treatment Mila Professional. Dzięki niemu zamkniemy łuski włosowe, a zawartość wody z kwiatów pomarańczy zadziała antybakteryjnie i ochroni przed rozpadem kolagenu. Balsam jest bogaty w aminokwasy jedwabiu, dzięki któremu utrzymamy odpowiedni poziom nawilżenia skóry. 


@mila.professional0.001680866877238sek