Kreatywność bez niewinności - Mila Pro na pokazie Mariusza PrzybylskiegoFor No Virgins – pod tą nazwą znakomity polski projektant mody, Mariusz Przybylski, zaprezentował nową kolekcję na jesień 2020. Pokaz odbył się 28 lipca na dziedzińcu warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki. Zachwycająca lokalizacja nadała wydarzeniu niepowtarzalny klimat tajemniczości, a surowa architektura idealnie komponowała się z wyjątkowymi kreacjami projektanta. O spektakularne stylizacje włosów zadbała marka Mila Pro.

Kreatywność w wielu wymiarach

Warszawski pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego był niewątpliwie szczególnym wydarzeniem, zarówno dla branży modowej, jak i dla polskiego show businessu. – Ogromnie się cieszę, że mogliśmy go współtworzyć – mówi Karolina Kawczyńska, Brand Manager Mila Pro. – Nasza marka po raz kolejny dowiodła, że kreatywność ma wiele wymiarów. Idealnie łączą się w niej stylizacje fryzur, moda, architektura wnętrz czy sztuka.

Współpraca Mila Pro z Mariuszem Przybylskim

To nie pierwszy wspólny projekt marki Mila Pro z Mariuszem Przybylskim – twórcza współpraca rozpoczęła się już podczas premiery linii kosmetyków do stylingu Mila Be ART. Specjalnie dla marki Przybylski zaprojektował T-shirt, który można było zdobyć, współpracując z Mila Pro. Dzięki temu styliści fryzur z całej Polski wprowadzili do swojej garderoby designerski model jednego z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. W końcu inicjały MP zobowiązują – to zarówno Mila Pro, jak i Mariusz Przybylski.

Sztuka stylizacji z Mila Be ART

O stylizacje włosów modelek i modeli, występujących podczas warszawskiego pokazu, zadbali znakomici styliści marki Mila Pro. Sceniczne fryzury wykreowali Bartosz Bronowicki, Dyrektor Kreatywny Mila Pro, Katarzyna Olejarczyk, Instruktorka Marki Mila Pro, oraz kreatywni styliści współpracujący z marką: Joanna Chrypankowska, Patrycja Malec i Mateusz Stański. W ich pracach nie mogło zabraknąć produktów z najnowszej linii kosmetyków do stylizacji Mila Be ART. Projekty zespołu Mila Pro perfekcyjnie dopełniły kreacje Przybylskiego – wyrafinowane tkaniny, geometryczne dodatki, lśniące cekiny, transparentne tiule i zachwycające kryształowe aplikacje.

Mila wśród gwiazd

Pokaz przyciągnął uwagę wielu gwiazd – tym bardziej, że był pierwszym modowym show po przerwie wywołanej pandemią. Na dziedzińcu Sali Kongresowej pojawili się m.in. Kasia Warnke, Daria Zawiałow, Roma Gąsiorowska, Tomasz Jacyków, Anna Męczyńska czy Krzysztof Zalewski. Wszyscy czerpali bogate inspiracje z pokazu kreatywności w różnych wymiarach.Fot. Jacek Kurnikowski, Michał Baranowski / AKPA oraz arwichwum Mila Pro


@mila.professional0.0022826155026754sek