Kwasowa pielęgnacja Be Eco Vivid Colors


Oto Vivid Colors – kolejna eko nowość od Mila Professional. To linia do pielęgnacji włosów koloryzowanych, która przeciwdziała wypłukiwaniu się koloru i przedłuża jego intensywność. Ta oparta na kwasowych formułach pielęgnacja działa wygładzająco oraz zapewnia włosom ochronę, zdrowy wygląd oraz nawilżenie. I oczywiście, jak każda z linii Be Eco, rozwiązuje konkretne włosowe problemy.
Linia Be Eco Vivid Colors została zaprojektowana, aby rozwiązywać problemy osób o włosach poddawanych zabiegom koloryzacji, zmagających się z: blaknięciem koloru, zniszczeniami spowodowanymi wysokimi temperaturami, brakiem połysku i mocnym przesuszeniem.

Podobnie jak pozostałe produkty z serii Be Eco, linia Vivid Colors w swoich składach nie zawiera takich substancji jak: SLSy, SLESy, oleje mineralne, silikony, parabeny, sztuczne barwniki, PEGi i jest w 100% wegańska.

W skład linii wchodzą: szampon 250/900 ml, maska 250/900 ml, spray termoochronny 250 ml
 Jak działa VIVID COLORS? 

 

Kosmetyki Vivid Colors utrwalają zawarty we włosach pigment oraz wygładzają i dodają blasku, dzięki kwasowej formule, wspomaganej przez kompleks składników odżywczych i nawilżających.

 

Środowisko kwaśne sprzyja zamykaniu się łusek włosa. Niskie pH przeciwdziała utracie intensywności koloru włosów farbowanych i sprawia, że pasma stają się wygładzone, miękkie i lśniące.

 

Kompozycja składników aktywnych, dobranych zgodnie z zasadami równowagi PEH odżywia włosy, zabezpieczając pigment przed wypłukiwaniem i blaknięciem. Pozwala na zachowanie żywego koloru pomiędzy wizytami w salonie fryzjerskim. 
Równowaga PEH

Receptury produktów zostały skomponowane tak, aby dostarczać włosom właściwe ilości składników z grup PEH (proteiny, emolienty, humektanty), które zabezpieczają przed wypłukiwaniem się koloru, przedłużają jego intensywność i nadają włosom blask.

W składach szamponu i maski przeważają EMOLIENTY (E), które wspierane są przez PROTEINY ROŚLINNE (P). Połączenie to sprawia, że na włosach tworzy się warstwa ochronna, która zapobiega blaknięciu koloru i sprawia, że pasma stają się bardziej odporne na uszkodzenia i łamanie. Łuski włosa są szczelnie domknięte, dzięki czemu pigment wprowadzony podczas zabiegu koloryzacji nie wypłukuje się, a pasma stają się wygładzone i pełne blasku.


·       Olej kameliowy (E)

·       Olej z nasion konopnych (E)

·       Olej z pestek dyni (E)

·       Masło shea (E)

·       Hydrolizowane ziarno komosy ryżowej (P)

 

PROTEINY ROŚLINNE (P) zawarte w składzie sprayu pełnią funkcję termoochronną. Tworzą na włosach lekki film, który zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur, nawet do 230 stopni. Włosy są dzięki temu wzmocnione, wygładzone i odporne na puszenie. HUMEKTANTY (H) regulują poziom nawilżenia oraz nadają blask, idealnie współpracując z proteinami oraz emolientami zawartymi w szamponie i masce Vivid Colors.

 

·       Proteiny soi oraz ryżu (P)

·       Wyciąg z alg Cystoseira Compressa (H)

·       Gliceryna (H)


 


Skuteczność działania potwierdzona badaniami

 

Rozwiązanie problemów z włosami, przy stosowaniu kosmetyków Vivid Colors zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi i aparaturowymi, prowadzonymi pod nadzorem lekarza dermatologa.

 

Poniżej procentowe wyniki badań aplikacyjnych szamponu i maski Vivid Colors, w którym udział wzięło 25 uczestników. 


SZAMPON

92% przeciwdziałanie blaknięciu koloru

92% przedłużenie intensywności koloru

100% delikatne oczyszczanie włosów i skóry głowy

100% regeneracja i nawilżenie włosów

100% zwieszony połysk, miękkość i łatwe rozczesywanie


MASKA

96% przeciwdziałanie blaknięciu koloru

100%przedłużenie intensywności koloru

100% wygładzenie, zwiększony połysk i łatwe rozczesywanie

100% zniwelowanie puszenia i elektryzowania się włosów

88% zwiększona odporność na uszkodzenia i łamliwość

 

Badania aparaturowe sprawdzające działanie sprayu termoochronnego potwierdzają  natomiast zdecydowaną poprawę stanu łuski włosów.
@mila.professional0.002038582166036sek