MAGIC TIME

Co to był za pokaz! 

W niedzielę 15 maja 2022 marka Mila Professional miała przyjemność gościć stylistów z całej Polski na emocjonującym pokazie fryzjerskim Magic Time. Był to wyjątkowy dzień, podczas którego motywami przewodnimi były CZAS, MAGIA i EMOCJE. Wydarzenie poprowadził Dyrektor Kreatywny Bartosz Bronowicki, który wraz z Instruktorami Mila Pro zabrali publiczność w podróż w czasie, wprowadzając krok po kroku w świat fryzjerskich inspiracji. 

Pokaz Magic Time to 4 fascynujące części spektaklu fryzjerskiego, pomiędzy którymi magicznych emocji dostarczał iluzjonista EDI - finalista programu Mam Talent, wywołując uśmiech na wielu twarzach. 


Pierwsza część poświęcona była IQ Color. Wszyscy Instruktorzy Mila Pro zaprezentowali na żywo pięć 10-minutowych koloryzacji oraz 5 gotowych efektów. Sam Dyrektor Kreatywny podsumował to jako efekty, które z pewnością maja coś wspólnego z magią. Wielokrotnie na naszych szkoleniach powtarzaliście „To czary", a ja za każdym razem odpowiadałem „To tylko reakcja chemiczna”. Teraz przyznaję Wam rację, bo to, co dziś się tu dzieje jest prawdziwą magią. IQ Color zmienia spojrzenie na naszą pracę. Pozwala zaoszczędzić czas. Jest dynamiczny, jak islandzki wiatr. To żywioł, który potrafi w kilka chwil zmienić oblicze wyspy. Żywioł, który rozpala serca fryzjerów - mówił Bartosz Bronowicki


Drugi blok dotyczył strzyżeń damskich i poprowadzili go Bartosz Bronowicki i Szymon Kaczmarzyk. Pokazali 4 nowoczesne strzyżenia i wprowadzili w temat doboru kształtu fryzury do kobiecej urody. 

Następnie wystąpiła Lidia Szadkowska, rewelacyjna stylistka specjalizująca się w zjawiskowych upięciach. 5 pięknych modelek dumnie zaprezentowało przepiękne fryzury, a publiczność bacznie śledziła każdy jej ruch, podczas gdy pracowała na żywo na scenie. 

Ostatnia część należała do Łukasza Brauna i Bartosza Bronowickiego, którzy opowiedzieli o najnowszych trendach i nowoczesnych technikach dotyczących strzyżeń męskich oraz poinstruowali w jaki sposób daną fryzurę wykonać. 

Po pokazie spędziliśmy wspaniały wieczór przy uroczystej kolacji i wspólnie przetańczyliśmy całą noc. Dziękujemy, ze towarzyszyliście nam tego wieczoru. 

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia. Przeżyjmy to jeszcze raz ! 

@mila.professional0.0017035682996114sek