Mariusz Przybylski & Mila Pro


W Mila Professional tworzymy nową jakość fryzjerstwa i chcemy, by było ono połączeniem sztuki w różnych wymiarach. A sztuka to ludzie. To dlatego tak chętnie współpracujemy z artystami, którzy mają pasję, dążą do wyznaczonego sobie celu i są profesjonalistami w swoim fachu.

Dzięki takim kooperacjom możemy nawzajem się inspirować, rozwijać nasze pasje i łączyć je w jedną, oryginalną całość.

To właśnie dlatego, w związku z premierą nowej linii kosmetyków do stylizacji Be Art, nawiązaliśmy współpracę z jednym z najzdolniejszych polskich projektantów mody – Mariuszem Przybylskim.

Tworzy wyjątkowe stroje dla największych gwiazd w Polsce i za granicą a na jego kolejne kolekcje czekają wszyscy miłośnicy mody. Dzięki naszej kooperacji,  podczas najbliższego pokazu wiosna/lato 2020 Mila Professional dopełni kreacje Mariusza Przybylskiego wyjątkowymi stylizacjami włosów. 
KONKURS

W związku z udziałem Mila Pro w pokazie, odbył się wyjątkowy konkurs skierowany do fryzjerów. Nagrodą w konkursie był wyjazd na pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego razem z ekipą naszych stylistów. Aby wziąć udział w zabawie, fryzjerzy musieli przygotować artystyczną stylizację z zastosowaniem produktów z nowej linii Be ART.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem a poziom wykonanych fryzur był naprawdę wysoki. Jury konkursu nagrodziło aż 5 osób. Poniżej przedstawiamy ich wyjątkowe stylizacje:

Autorzy fryzur i zarazem laureaci konkursu to (od lewej): Karolina Pasturczak-Michalak, Joanna Chrypankowska, Hanna Czerwińska, Patrycja Malec oraz Sławomir Pabiś.


Gratulujemy!


I jednocześnie informujemy, że w związku z aktualną sytuacja w naszym kraju, organizatorzy postanowili przełożyć datę pokazu Mariusza Przybylskiego. Jak tylko pojawi się nowy termin, na pewno Was o tym poinformujemy!@mila.professional0.002233099937439sek