Mariusz Przybylski x Mila Pro

OUTSIDER LIBERATION

Żywioł twórczej wolności 
Relacja z pokazu 

Po raz kolejny drogi Mariusza Przybylskiego i Mila Pro połączyły się! Tym razem zespół Mila Pro i projektant pracowali razem na planie pokazu kolekcji Outsider Liberaton. Pokaz odbył się w gdyńskim porcie i został uwieczniony w formie artystycznego filmu. Styliści marki odpowiadali za fryzury modelek i modeli na wybiegu oraz podczas nagrań tego ekscytującego wydarzenia.


Scenicznie fryzury modelek i modeli wykreowali styliści Mila Pro - Bartosz Bronowicki Dyrektor Kreatywny oraz Małgorzata Talarowska, Szymon Kaczmarzyk i Łukasz Braun – instruktorzy marki. Najpierw zadbali oni o właściwą pielęgnację włosów przy użyciu nowej serii BE ECO, a spektakularne stylizacje stworzyli przy pomocy kosmetyków BE ART. Fryzury o nowoczesnym charakterze, bardzo spójne z duchem kolekcji, perfekcyjnie dopełniły kreacje projketanta -Stylizacje jakie wykonywaliśmy na pokazie Mariusza Przybylskiego były inspirowane efektem mokrych włosów. Gładko przylegające do głowy włosy nazywamy fryzurami w stylu Wet Look, które w efekcie wyglądają bardzo stylowo i nieco ekstrawagancko – mówi Szymon Kaczmarzyk.
  

 Pokaz „Outsider Liberation” doczekała się swojego filmowego wydania. Pokaz zrealizowany w industrialnej przestrzeni Portu w Gdyni pojawił się na antenie Canal +, w wydaniach on-line takich magazynów jak Elle czy Vogue.  


Modelki i modele nie prezentowali kolekcji na standardowym wybiegu. Przechadzali się po przestrzeni portu, w którym podobnie jak w projektach, można zauważyć wiele kontrastów – industrialny klimat spotyka się z ciepłym światłem, a solidne stalowe konstrukcje z morskim widokiem, który jest zmienny i nieprzewidywalny.

 

       

   

 

Kreacje: Mariusz Przybylski

Fryzury: Bartosz Bronowicki, Szymon Kaczmarzyk, Małgorzata Talarowska, Łukasz Braun

Makijaż: Sylwia Rakowska, Eliza Przewoźna, Jagoda Kraczek, Maja Kureczko

Zdjęcia z backstage’u: Tomasz Wienskowski

Zdjęcia z pokazu: Łukasz Bartyzel


@mila.professional0.0052800337473551sek