Miejsce inspiracji dla stylistów


Akademia Rozwoju to platforma edukacyjna stworzona z połączenia pasji do fryzjerstwa oraz chęci dzielenia się wiedzą. Skupia społeczność stylistów, którzy podnoszą zawodowe kwalifikacje, zgodnie z własnymi potrzebami i w dowolnym czasie.

Na 1. Urodziny Akademii marka Mila Pro przygotowała coś specjalnego i zaprezentowała platformę w zupełnie nowej odsłonie, która jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie i potrzeby użytkowników. 


Analizując upodobania, preferencje i zachowania użytkowników postanowiliśmy sprawić, aby korzystanie z platformy było jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Na platformie, oprócz nowych szkoleń fryzjerskich  i nowych pakietów pojawią się m.in. szkolenia marketingowe ukierunkowane na działania salonowe, podczas których styliści dowiedzą się m.in. jak budować wizerunek swojej marki i jak prowadzić działania w social mediach - mówi Karolina Kawczyńska, Brand Manager marki Mila Pro.


Aby dać stylistom jeszcze więcej możliwości rozwoju, których ewidentnie poszukują, w Akademii pojawiły się nowe ścieżki rozwoju, umożliwiające zdobywanie kolejnych szczebli specjalistycznej wiedzy fryzjerskiej krok po kroku. Dzięki nim styliści będą na bieżąc z aktualnymi fryzjerskimi trendami i będą mogli z powodzeniem wprowadzić je do swoich salonów. Dzięki trzem stopniom trudności ścieżek każdy fryzjer będzie mógł wybrać tę, która najbardziej dostosowana jest do jego umiejętności. 

W nowej Akademii Rozwoju rozbudowane zostało również Konto Użytkownika. Sprawia to, że śledzenie postępów i statystyk jest teraz jeszcze szybsze i łatwiejsze. Obecnie możliwe jest zapisywanie swoich preferencji dotyczących tematyki szkoleń. Dzięki temu, użytkownik dostanie propozycje szkoleń, które realnie go interesują i zyska możliwość stworzenia swojej własnej bazy ulubionych filmów.

Jest jednak coś, co w Akademii się nie zmieniło. Użytkownicy, którzy mają już swoje konta nie muszą rejestrować się ponownie. Dotychczas założone konta pozostają aktywne, a historia zakupów, czy lista obejrzanych szkoleń zachowana. 


ZAPRASZAMY! www.akademia.milapro.eu @mila.professional0.0022085666656494sek