MILA FUTURE SHOW – kreatywny pokaz fryzur, laserów i muzyki na targach LOOK


6 i 7 kwietnia w Poznaniu odbyło się forum fryzjerstwa LOOK – największe tego typu wydarzenie w Polsce. Była to doskonała okazja do poznania nowych trendów, inspiracji oraz odkrycia wyjątkowych stylizacji fryzur i profesjonalnych produktów. 

Zorganizowaliśmy trzy pokazy na scenie Fale Loki Koki. Jednak najważniejszy element, czyli MILA FUTURE SHOW – kreatywny pokaz fryzur, laserów i muzyki miał miejsce na scenie głównej w niedzielę, drugiego dnia targów. Dopełnieniem fantastycznych stylizacji było niezwykłe show laserów i muzyki. Zebranych uczestników w ten niezwykły świat przyszłości – FUTURE Mila wprowadził wspaniały Nick Sinckler, który w rytm największych muzycznych hitów rozpalał zmysły widzów.W trakcie show zespół Mila Professional: Justyna Głowa, Katarzyna Olejarczyk i Małgorzata Talarowska pod przewodnictwem Dyrektora Kreatywnego marki Bartosza Bronowickiego, na oczach widzów tworzył niebanalne fryzury, wprowadzając uczestników w niezwykły świat koloryzacji i strzyżenia. Odkrywając świat kolorów Mila przekazywali także swoje wyobrażenie przyszłości, które jest tak ważne w naszej filozofii marki oraz w procesie tworzenia nowych produktów i kolekcji marki Mila Professional. Oprócz pokazu na dużej scenie, zorganizowaliśmy również pokazy instruktażowo - szkoleniowe na scenie Fale Loki Koki. Nasi Instruktorzy pokazali niebanalne strzyżenia, zdradzili kilka swoich trików i pokazali,  jak przy użyciu farb MILATON można uzyskać głębokie i trwałe kolory. 

Podczas targów była również możliwość odwiedzenia naszego stoiska. Przygotowaliśmy wyjątkowe promocje na produkty Mila Professional, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nasz niezawodny zespół stanął na wysokości zadania i zadbał o profesjonalną obsługę wszystkich odwiedzających. 
@mila.professional0.0024773995081584sek