MILA PLEX znowu zachwyca!

Wiosna inspiruje do zmian i metamorfoz, dlatego z wielką przyjemnością przedstawiamy MILA PLEX w nowej odsłonie - produkt, który pozwala na rozjaśnienie włosów aż do 7 tonów i zachwyca skutecznością działania. Dzięki zawartym w nim, specjalnie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym i technologii Plex, chroni włosy oraz odbudowuje wiązania jonowe pomiędzy keratynową korą włosa a jego osłonką.

Polimer PVP ma działanie podobne do keratyny - wzmacnia i odbudowuje włosy, wpływając na ich elastyczność i zdrowy wygląd. Jest rozpuszczalny w wodzie, pomaga w budowaniu wiązań polimerowych w strukturze włosa, wykazując w ten sposób działanie podobne do keratyny – wzmacnia i odbudowuje włosy. Sprawia że są elastyczne i mają zdrowy wygląd. Dzięki PVP, produkt dobrze przylega do włosów, zapewniając skutecznie rozjaśnienie. Zmiękcza i wygładza skórę oraz włosy. Nadaje połysk i ułatwia układanie.


Kwas maleinowy pomaga utrzymać naturalne pH skóry głowy i włosów oraz odblokowuje gruczoły łojowe. Wygładza je i nawilża. Kwas maleinowy działa również antybakteryjnie i pobudza do produkcji kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Minimalizuje wpływ aktywnych składników

rozjaśniających na strukturę włosa, nie pogarszając przy tym skuteczności zabiegu.


Niezwykle istotny jest również fakt, że nowe opakowania rozjaśniacza MILA PLEX wykonane są z papieru i metalu. Dzięki temu rozwiązaniu, mamy szansę realnie wypływać na ograniczanie zużycia plastiku. Ponadto, opakowanie zyskało nowy, minimalistyczny, ale jednocześnie oryginalny design.

MILA PLEX ma konsystencję bezpyłowego pudru, co gwarantuje łatwą aplikację produktu. Jest odpowiedni do wszystkich technik rozjaśniania i daje możliwość nawet kilkukrotnego rozjaśniania w jeden dzień. 


@mila.professional0.0018681009610494sek