Cosmoprof Wordwide 2022


Nadszedł czas na powrót do udziału w targach międzynarodowych! W dniach 28.04-01.05.2022 gościć będziemy na jednej z największych i najbardziej prestiżowych imprez kosmetycznych na świecie  - Cosmoprof Worldwide Bologna.

53. edycja bolońskich targów to bardzo ważne wydarzenia dla branży beauty, podczas którego spotkają się producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele marek kosmetycznych z ponad 70 krajów. Uczestnicy zyskują szansę na nawiązywanie nowych kontaktów i zacieśnianie relacji biznesowych oraz rozszerzenie działalności na nowe rynki. Targi  Cosmoprof wspiera włoskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Współpracy Międzynarodowej i ITA - Włoskiej Agencji Handlu.

Cosmoprof Wordwide wraca po dwóch latach nieobecności, aby zaprezentować jak ewoluował rynek i zachowania konsumentów w czasie pandemii Covid-19. Podczas tego trudnego okresu marka Mila Professional nie próżnowała. Pojawiło się wiele nowych pomysłów, które zostały zrealizowane i w końcu możemy podzielić się nimi ze światem fryzjerskim. Innowacyjne produkty Be Eco, IQ Color oraz IQ Care cieszą się już popularnością i uznaniem wśród polskich fryzjerów, a teraz nadszedł czas, aby zaistnieć na rynkach zagranicznych! 


@mila.professional0.0026868979136149sek