NOWOŚĆ Be Eco Superb Blond

Nowy Rok witamy nowymi, wyjątkowymi produktami do pielęgnacji serii z Be Eco. Tym razem prezentujemy kosmetyki dedykowane blondom, które neutralizują niechciane żółte tony już od pierwszego zastosowania. Zapraszamy do świata świadomej pielęgnacji włosów we wszystkich odcieniach blondu.

Przed Wami BE ECO Superb Blond!

Nowa linia rozwiązuje problemy osób o włosach zmagających się z niechcianymi żółtymi tonami, łamliwością i puszeniem oraz zniszczeniami spowodowanymi rozjaśnianiem. Kosmetyki Superb Blond, tak jak pozostałe z rodziny Be Eco, są ekologiczne i nie zawierają substancji typu SLS, SLES, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, sztucznych barwników, PEG. Ponad to są w 100% wegańskie , co oznacza, że w ich składzie nie ma żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach.

W skład linii wchodzą szampon i maska w dwóch pojemnościach - 900 i 250 ml.


Eko opakowania i etykiety 

Produkty Superb Blond zamknięte zostały w opakowaniach, które zgodne są z koncepcją less waste. Wykonane są z materiału odnawialnego pochodzenia roślinnego – trzciny cukrowej, co sprawia, że nadają się do recyklingu, sprzyjają redukcji emisji CO2 oraz ograniczeniu eksploatacji zasobów ropy. Etykiety natomiast to folia Forest Film powstała z odpadu drzewnego pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, co jest dopełnieniem przewodniej myśli BE ECO!

PEH Balance

Składy produktów Superb Blond opracowane zostały zgodnie z zasadami PEH BALANCE. Zapewniają uzupełnienie niedoborów emolientów i protein z z zachowaniem równowagi w stosunku do humektantów. Emolienty zabezpieczają przed przesuszeniem i wspomagają regenerację włosów. Proteiny natomiast wypełniają ubytki w strukturze włosów, nadając jedocześnie miękkość i wygładzenie. 


NO YELLOW

W składach Superb Blond znajduje się składnik Acid Violet 43, czyli fioletowy pigment, który równoważy niepożądane żółte tony i rozświetla zarówno naturalne, jak i kosmetyczne odcienie blondu. Ponadto tonuje pasma oraz wzmacnia głębię i wielowymiarowość koloru. BE SUPERB BLOND - promocja 

Z okazji premiery na fryzjerów czeka wyjątkowa oferta - 50% rabat na zestaw kosmetyków Be Eco Superb* i wyjątkowy kubek za 1 grosz. 


*Kosmetyki wchodzące w skład zestawu promocyjnego:

  • Superb Blond Szampon 250 ml – 49,90 zł
  • Superb Blond Szampon 900 ml – 89,90 zł
  • Superb Blond Maska 250 ml – 49,90 zł
  • Superb Blond Maska 900 ml – 99,90 zł 
Termin obowiązywania akcji: 04-31.01.2023 (lub do wyczerpania zapasów)


Promocja dostępna jest u Doradców Klienta Fale Loki Koki oraz na platformie zakupowej www.falelokikoki.pl @mila.professional0.0033031145731608sek