Włosy jak tafla wody

Zaskakuje, zachwyca, zniewala efektem! Nowa, przełomowa pielęgnacja, która gwarantuje wygładzenie i blask w ekspresowym tempie.

Lamellar Water to innowacyjny produkt który podbija serca fryzjerów, a włosy ich Klientek w 20 sekund stają się olśniewająco piękne! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki!

Każda kobieta, po wyjściu z salonu fryzjerskiego, oczekuje oszałamiających rezultatów. Czas nie zawsze pozwala jednak na dodatkowe zabiegi . Dzięki IQ Care to już nie problem, ponieważ jest to najlepszy i najszybszy sposób na osiągniecie efektu WOW bez konieczności przedłużania wizyty w salonie! Na tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne należy poświęcić od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Z Lamellar Water czas skracamy do 20 sekund. Wydaje się niemożliwe, ale efekty mówią wszystko! 


Płynna precyzja

Błyskawiczna kuracja wodą lamelarną odnawia i wygładza powierzchnię włókien włosowych, przywracając blask i nadając lekkość. Dedykowana jest włosom średnio i wysokoporowatym, które są zniszczone, osłabione i matowe oraz mają tendencję do puszenia się i elektryzowania.

Formuła produktu, oparta na Technologii Lamelarnej IQ, redukuje nierówności, poprzez precyzyjne wnikanie składników aktywnych dokładnie w te miejsca, które wymagają głębokiej odbudowy i nawilżenia. 

Lekka formuła

Woda lamelarna to przeźroczysty płyn, który natychmiast przenika przez osłonkę włosa. Jej receptura łączy w sobie glikol z substancjami nawilżającymi i proteinami. Glikol jest nośnikiem składników aktywnych i ułatwia ich wnikanie w strukturę włosa, a na jego powierzchni tworzy  warstwę okluzyjną, błyskawicznie otulając pasma, bez obciążenia. 


Błyskawiczny efekt

 

Lamellar Water nakłada się bezpośrednio po umyciu włosów szamponem. Wstarczy rozprowadzić ją na długości i końcach, odczekać kilka sekund i spłukać. Dzięki delikatnej konsystencji, preparat spłukuje się bardzo łatwo i szybko, a włosy są lekkie i perfekcyjnie się układają.

Natychmiast po zastosowaniu, dostrzegamy zmianę struktury włosów. Pasma stają płynne w ruchu, jedwabiście gładkie, błyszczące i lepiej odbijają światło, co nadaje efekt tafli wody. Dzięki zawartym w składzie humektantom włosy są nawilżone, sypkie i miękkie w dotyku. Zabieg poprawia również elastyczność  włosów i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia.

 


W związku z premierą przygotowaliśmy dla salonów fryzjerskich  specjalną ofertę ! 


Tylko teraz, kupując 1 szt. Lamellar Water w cenie regularnej, kolejne 5 szt. otrzymujesz z 50% rabatem! 


Akcja trwa od 7 marca do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów i dostępna jest u Doradców Handlowych Fale Loki Koki.


Zapraszamy do kontaktu!
@mila.professional0.0022485653559367sek