Tytuł Kosmetycznej Marki Roku dla Be Eco!


Najwyższa jakość produktów Be Eco, które rozwiązują włosowe problemy, zyskała uznanie  wśród członków Best Brands Connect - Polskiego Instytutu Rozwoju Marki. Tym samym, marka Mila Professional otrzymała tytuł Kosmetycznej Marki Roku 2021, który jest synonimem profesjonalizmu, jakości i niezawodności, a dodatkowo potwierdzeniem pozycji rynkowej w branży beauty.
Dobre jakościowo i  idealnie dobrane do potrzeb kosmetyki to klucz do osiągnięcia doskonałego wyglądu włosów. Be Eco od Mila Pro to produkty, które to zapewniają. Ekologiczne receptury oparte o zasadę PEH Balance i precyzyjnie dobrane składniki aktywne wynoszą pielęgnację włosów na zupełnie nowy poziom. Wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie Kosmetyczna Marka Roku potwierdza ten fakt i  jest najlepszą rekomendacją dla marki. Ponad to, jest to wskazówka dla Klientów, że mają do czynienia z produktami, dostosowanymi do najwyższych standardów, stworzonymi w  oparciu o innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających fryzjerów.
- Wysiłek, jaki włożyliśmy w stworzenie serii Be Eco zaprocentował! Byliśmy pewni, że dajemy naszym Klientom, to co  doskonale sprawdzi się w pielęgnacji włosów w każdym salonie fryzjerskich i w domach Klientów. Kosmetyczna Marka Roku to dla nas nie tylko wielkie wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że stworzyliśmy kosmetyki, które naprawdę doceniają konsumenci – mówi Karolina Kawczyńska Brand Manager marki Mila Pro.

Mila Pro znalazła się w gronie liderów rynku. Zdobywcy tytułu Kosmetyczna Marka Roku to marki godne polecenia i zaufania. Laureaci wyróżnienia utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów. Dzięki temu tytułowi Mila Pro stoi dziś w jednym szeregu z międzynarodowymi markami,  takimi jak Sephora, czy Batiste. Jest to dowód na to, że badanie i  zaspokajanie potrzeb Klientów oraz oferowanie im tego, co najlepsze zapewnia sukces.

 


@mila.professional0.0019122004508972sek