Milaqua Oksydant 6%


Profesjonalna emulsja utleniająca w kremie. Przeznaczona do zabiegów farbowania i rozjaśniania włosów. Stabilizuje kolor i nie przesusza włosów. Zapewnia nie tylko trwały i intensywny kolor, ale także odpowiednie nawilżenie i odżywienie włosów. Produkt idealny zarówno do farbowania, jak i do rozjaśniania włosów. Stężenie 6% odpowiada 20 vol.

125/1000 ml
 

Kup teraz


Zawarte w formule produktu składniki aktywne dbają o dobrą kondycję włosów i chronią przed uszkodzeniami podczas zabiegów fryzjerskich:

Gliceryna – intensywnie nawilża i zapobiega przesuszaniu się włosów na długości i końcach.

Proteiny ryżu — wzmacniają, nawilżają, rewitalizują i odżywiają włosy. Nadają elastyczność i wygładzenie.

Oksydant należy mieszać w niemetalowej miseczce. Oksydant dodajemy w drugiej kolejności - po farbie lub rozjaśniaczu i wymieszać pędzelkiem. UWAGA! Stosować rękawice ochronne. Zawiera nadtlenek wodoru. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.

Ingredients: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Hydrolyzed Rice Protein, Glycerin, Etidronic Acid, Dimethicone, Oxyquinoline Sulfate, Phosphoric Acid, Tetrasodium EDTA.0.00079273382822673sek