Rozjaśniacz Mila WOW Blonde


Profesjonalny rozjaśniacz w proszku, pozwalający na osiąganie nieskazitelnych blond odcieni, dzięki możliwość bezpiecznego rozjaśniania włosów nawet o 9 tonów. Zapewnia precyzyjną neutralizację niechcianych odcieni, redukując pozostałości melaniny naturalnej i kosmetycznej. Technologia oparta na biomimetycznej keratynie odbudowuje wiązania w strukturze włosów i zmniejsza ich łamliwość a olej z baobabu odżywia i nawilża. Konsystencja bezpyłowego pudru gwarantuje łatwą aplikację produktu.

500 g

Kup teraz

Do włosów:

• każdego typu

Efekt po zastosowaniu:

• rozjaśnienie nawet do 9 tonów
• precyzyjna nautralizacja niechcianych odcieni
• lśniące i odżywione włosy


Olej z baobabu to rodzaj nierafinowego oleju roślinnego, który otrzymuje się metodą tłoczenia na zimno z ziaren afrykańskiego baobabu nazywanego drzewem życia. Olej zawiera wiele cennych składników aktywnych, a zwłaszcza wysokie stężenie nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3, 6 i 9 oraz witamin, takich jak A, E, D, K. Zapewnia odżywienie i nawilżenie, a włosom suchym i matowym nadaje blask.

Keratyna odbudowuje i wzmacnia, wnikając głęboko w strukturę włosa i uzupełniając ubytki. Włosy stają się silniejsze, bardziej elastyczne i mniej podatne na uszkodzenia w trakcie stylizacji. Keratyna wpływa na objętość i wzmocnienie cebulek włosowych oraz zamyka łuski, dzięki czemu włosy stają się wygładzone. 

Wymieszać rozjaśniacz z oksydantem Milaqua 1.9,3,6,9 lub 12% w niemetalowej miseczce w proporcjach od 1:1,5 do 1:2, w zależności od wybranej techniki i stopnia rozjaśniania. Po uzyskaniu gładkiej, kremowej konsystencji, nałożyć mieszankę rozjaśniającą na suche, nieumyte włosy. Po aplikacji konieczne jest częste sprawdzanie efektów rozjaśnienia. Czas pozostawienia mieszanki - od 5 do 50 min - uzależniony od poziomu jasności włosów i ich kondycji, pożądanego stopnia rozjaśnienia, używanej techniki, temperatury w salonie, stężenia oksydantu. Po uzyskaniu odpowiedniego efektu, dokładnie spłukać mieszankę wodą i umyć włosy szamponem.

INGREDIENTS: Potassium persulfate, Sodium silicate, Ammonium persulfate, Magnesium carbonate, Sodium metasilicate, Sodium stearate, EDTA, Paraffinium liquidum (mineral oil), Cyamopsis tetragonoloba (guar) gum, Silica, Gydroxyethylcellulose, Parfum (fragrance), Xanthan gum, CI 77007 (ultramarines), Adansonia digitata seed oil, Creatine, Hydrolyzed wheat protein0.0007867177327474sek