IQ Color Farba


10-minutowa, permanentna, wegańska farba do koloryzacji włosów na poziomie jasności od 2. Do 9. Dzięki zastosowanej Technlogii Lamelarnej IQ, pigmenty zawarte w farbie w ekspresowym tempie przenikają w wewnętrzne warstwy włosa, co wpływa na znaczne skrócenie procesu koloryzacji - nawet do 10 minut. Farbę wyróżnia wegańska formuła, niezawierająca PPD. Jest bezpieczna i delikatna dla włosów oraz zapewnia doskonałe pokrycie siwizny. 


60 ml

Kup teraz

Do włosów:

• każdego typu

Efekt po zastosowaniu:

• permanentny kolor
• intensywny odcień
• połysk i zdrowy wygląd
• doskonałe pokrycie siwych wlosów
• rozjaśnienie nawet do 3. tonów


Lamellar Technology IQ Color

System IQ Color stworzony został w oparciu o przełomową w koloryzacji włosów inteligentną Technologię Lamelarną, dzięki której pigmenty zawarte w farbach IQ Color precyzyjnie i w ekspresowym tempie przenikają w wewnętrzne warstwy włosa, osadzając się w głębi jego kory. Emulgatory natomiast poprawiają dyspersję, czyli rozproszenie pigmentów, co również wpływa na znaczne skrócenie czasu wykonywania usługi.


Moc składników aktywnych

Koloryzacja IQ Color jest nie tylko szybka. Innowacyjny skład i sprawia, że włosy na długo pozostają odżywione, lśniące i nawilżone.

 

Algi brunatne - bogate są w składniki odżywcze, które nawilżają od wewnątrz i wzmacniają warstwę lipidową włosów. Mają właściwości regenerujące oraz odżywiające, dzięki czemu włosy stają się miękkie i pełne blasku

A-bisabolol - to w 100% składnik pochodzenia naturalnego, pozyskiwany z brazylijskiego drzewa Candeia. Działa łagodząco, redukując dyskomfort i zapobiega powstawaniu podrażnień podczas koloryzacji. Wykazuje właściwości regenerujące i zwiększa zdolność przenikania innych składników aktywnych zawartych w kosmetykach.

Filtr UV - chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, co wpływa na przedłużenie trwałości koloru włosów farbowanych. Filtr zabezpiecza przed degradacją keratynowej osłonki włosa oraz przed utlenianiem się lipidów spajających łuski osłonki. Dzięki temu, włosy pozostają lśniące, a ich kolor jest intensywny przez długi czas.

  • Połącz w niemetalowej miseczce wybrany odcien farby IQ Color z odpowiednim oksydantem IW Color w proporcjach 1:2. Wymieszaj dokładnie aż do uzyskania jednolitej konsystencji.
  • Rozpocznij nakładanie mieszanki na odrosty. Pozostaw na 10 minut, a po upływie tego czasu delikatnie zmocz końcówki włosów ciepłą wodą przy myjni fryzjerskiej.
  • Pozostałą część mieszanki nałóż na długość i końce. Następni zemulguj , masując na całej długości. Odczekaj 2 minuty i spłucz dokładnie mieszankę ze skóry głowy. 


PROPORCJE 1:1

Koloryzacja ton w ton lub przyciemnienie włosów

Dowolny odcień farby IQ Color + oksydant IQ Color 10 vol (3%)

Czas: 10 min

 

Rozjaśnienie od 1 do 2 poziomów lub pokrycie do 50% siwych włosów

Dowolny odcień farby IQ Color + oksydant IQ Color 20 vol (6%)

Czas: 10 min

 

Rozjaśnienie od 2 do 3 poziomów lub pokrycie ponad 50% siwych włosów

Dowolny odcień farby IQ Color + oksydant IQ Color 30 vol (9%)

Uwaga! W przypadku krycia włosów na 2, 3 i 4 poziomie jasności zalecane jest użycie oksydanty 20 vol (6%).

Czas: 12 min

 

Uporczywa siwizna

Dowolny odcień farby IQ Color + naturalny odcien farby IQ Color lub sam naturalny odcien + oksydant IQ Color 30 vol (9%)

Czas: 15 min0.00083640019098918sek